| AndradaTa a întrebat:

Ce obiective aveti pentru vara asta?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

SA iau potul cel mare la loto si apoi distractie Maxima!

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Ma voi plimba mult, am proiecte de facut si un internship. Mai vreau si sa-mi perfectionez germana big grin

| Dariusuu a răspuns:

Să mă îndrăgostesc.

| MaliciousDeath a răspuns:

1.Sa-mi fac un program de dormit in primul rand.Am zile in care adorm pe la 3-4 dimineata, si avand in vedere ca de la anul voi incepe orele in jur de 7, mai bine ma pregatesc de acum ca n-am chef sa fiu iarasi un zombie.
2.Sa reiau toata materia predata la biologie si chimie.
3.Sa citesc toate romanele de care voi avea nevoie la bac.
...Mai pe scurt, sa invat sa-mi organizez timpul intr-un mod util...Si sa scap de procrastinare.Oh god yes

| Seducatorul a răspuns:

Sa fur un avion!

| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Saaa ma distrezzz sa meerg la strand la zoo etcccc