| Jessica1235 a întrebat:

Ce obiective aveți pentru acest an?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fiind practicant de calisthenics sa duc sportul la alt nivel, mult mai intens cu exercitii mai complexe, si pe plan profesional avansarea in cariera pe care o pandesc de ceva vreme big grin, pe plan sentimental ce o da Domnul, nu mai zic nimic laughing
Da-ti demisia daca ti-e urat la actualul loc de munca, variante sunt, nu ramane blocata, cand ai gasit altceva de lucru i-ai pupat pe portofel, demisia la zi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acelasi ca in ultimii 4 ani, sa slabesc 8kg.

bine ar trebui sa adaptez da in ultimii 4 ani am pus vreo 5kg happy

| Jessica1235 explică (pentru suntserios):

Important e să nu te lași și să nu te aștepți să slăbești pe noaptewinking
Unul dintre cele mai importante obiective ale mele sunt să îmi dau demisa de la locul de muncă actual și să-mi găsesc altul?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa termin Dacia. Asta pe langa lucrurile normale, pe care le-am facut si in 2023 (bani).

| gemeni6226 a răspuns:

Sa slabesc si sa maninc sanatos, plus daca o sa-mi permita bugetul sa -mi reinnoiesc garderoba.

| Ilovedinero a răspuns:

Sa imi deschid afacerea
Sa ma mentin pe podium
Am mai avut obiectivul de a-mi cumpara casa dorita dar l-am bifat deja

| Jessica1235 explică (pentru Ilovedinero):

Mă bucur că ai reușit să-ți iei casă, succes cu afacerea!