| LoyCE000 a întrebat:

Ce parere aveti de fata care pretinde ca a ramas insarcinata cu Alex Velea?

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ce femeie sanatoasa,care inca mai are respect de sine,ar dori un copil,chiar si bastard, cu purecele asta rupt pe steroizi, oxicodina, manele si suplimente? Un purice cocalar originar, as putea adauga.

Scandalul si sexul sunt doua metode foarte bune de publicitate,luate impreuna,sunt ca un cocktail molotov vicios. Publicitatea si neamul prost, tipic balcanico-carpato-danubiano-pontic sunt la ele acasa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce treaba au suplimentele? laughing

| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Nu cred ca este adevarat sunt doar zvonuri probabil a ramas cu altul si a dat vina pe Velea cand s-a culcat cu ea!

| MarianWLF a răspuns:

Panaramalaughing

| pissyaly a răspuns:

Ce face betia din unii laughing
Dornica de atentie, nu ai vazut ca una in strainatate a spus ca a ramas cu justin bieber laughing
Deci zi si tu, vor sa fie bacate in seama astea, atata tot

| Crucified a răspuns:

Cine este aia? thinking

| 拉维尼亚 a răspuns:

O proasta care vrea sa ajunga vedeta folosindu-se de imaginea lui. Ar trebui sa se duca la munca nu sa isi faca publicitate murdarind imaginea unui om care a muncit sa ajunga acolo sus (vorbind la modul general)

| dani0822 a răspuns:

Cred ca fata aceea are o problema, eu nu cred o iota din ce spune. poate ca urmeaza sa vina cu dovezi SOLIDE!

| 4ndr3i a răspuns:

Doar ce am citit anuntul acum 5 min; O parere foarte proasta.Nu-i suport pe astia care fac chestii de genu asta.Cred ca a vrut sa si dea si ea putina importanta.Un exemplu bun ar mai fi si chestia cu Stefan Banica Jr. care cica are avea un copil cu una(asa sustine ea)dar eu sunt sigur ca nu e adevarat ca si in cazul de mai sus.

| adelina125 a răspuns:

Minte a trimis niste ocografii false corectate si erau din 2011 cand au sunat doctorul a spus ca ultima consultatie a fost acum 2 ani.