| Ustinica a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care se prefac ca sunt prieteni tai, dar se dul la altii?

Răspuns Câştigător
| Iubareata22 a răspuns:

Nu sunt seriosi!

5 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Sunt niste nimicuri si niste oameni de c**at.

| Razor4free a răspuns:

Neseriosi. Si eu am patit asta!

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Eu prefer sa am dusmani in loc de prieteni falsi. Jeguri de oameni care profita si te vorbesc pe la spate.

| danut98 a răspuns:

Pot sa spun doar ca sunt neseriosi nici mai mult nici mai putin =D

| HelloWinter a răspuns:

Eu cred că sunt nişte oameni falşi. Sunt nişte nimicuri, cum a zis FreeeedomKaat43. Nu înseamnă nimic pentru mine asemenea oameni. Şi ce a zis şi Banyik_Ionutzz_1998. Şi eu aş prefera să am duşmani decât prieteni falşi. Sper să te bucuri de răspuns.