| PisikaNeagra a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber?
Eu nu prea il agreez, dar mi se pare cam naspa sa ne luam de fanii lui...
chiar daca e un pusti rablagit care se da la Selena...
Voi ce parere aveti despre utilizatorii fani JB. E unul pe profilul meu la ajutati sau ajutatori (e destul de >evidenta)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca noi avem cea mai mare vina [Prin noi, ma refer la cei care nu il suporta/agreeaza].
De ce?
Pentru ca le dam atentie si lui si fanilor lui turbati, noi l`am facut faimos si cu nu stiu cate milioane de vizualizari pe youtube dand din mana in mana videoclipul sa ne amuzam si revizualizandu`l.
Problema e ca totusi si fanii au o parte din vina, deoarece ei se baga peste noi cand avem ceva de spus legat de el, asteptand in schimb ca noi sa nu platim cu aceeasi moneda, ca deh, "Cel mai destept cedeaza".
Eu una nu ma complic deloc, asta e a 2-a intrebare la care raspund legata de el, ignor pur si simplu, nici macar nu ma intereseaza daca exista.
Atat am avut de spus.
Bafta`!

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Bai m-ati innebunit cu si.b.Nu stiu ce au toti cu el, nu sunt o fana, dar canta dragut.Ce se intampla in viata lui personala nu-i priveste pe ceilalti.Sincer toate cancan-urilr,media si tot felul de tampenii cauta minciuni pentru ca sa se intretina, toAate sunt numai barfe si critici aduse la adresa lui.
Deci in concluzie bravo lui si.b ca a ajuns unde a ajuns, fara tata si fara bani(mama lui era sau este femeie de servici sau ceva de genu).

Andreea

| MilyHarunto a răspuns:

Pai.mie personal nu mi se pare un asa mare nu stiu ce, dar nu preai sa-i jignesc fanii!

| IgoToHellForThis a răspuns:

Pai justin bieber blahhh nu imi place e un fel de ghay si are o voce pffffffff ma rof sa lansat cu mel aia baby si a avut ceva succces dar pe mine ma enerveaza fetele alea obsedate. cel putin mi-e nu imi place nici o melodie nici cum arata dar lasatil in durerea lui cu fanii lui muzica lui de rahat asta e

Întrebări recente