| Raainbow a întrebat:

Fetelor ati auzit? nenorocitul cel de Justin Bieber a cerut-o in casatorie pe selena gomez! si ea ia refuzat! copil este inca justin si el e asa de naspa yeeep! ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

M-am saturat de acest pinguinangry de cate ori ies afara peietenele mele vb despre el
este un pinguinangry nu il mai suportangry acum am auzit ca o sa scoata si parfum si se va numi boul de justin biberangry

un terminat

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce subiect interesant straight face
Oameni distruși care sunteți dacă vă interesează așa ceva.

În loc să puneți mâna pe o carte sau să vă informați despre ceva folositor, vă interesează numai ce face popândăul ăsta lovit în bijuterii și prietena lui pițipoancă.

Baftă

| Powpow a răspuns:

Nu stiu ce vad fetele frumos la el...acum e mai normal dar cand s-a lansatrolling on the floor cu, castronu' ala in caprolling on the floorimi era si mila de el...masa nu il vedea?!

| Multumesc a răspuns:

Mie mi se pare o mare porcarie: daca copii se iubesc nu inteleg de ce se baga altii si aici nu ma refer la tine ci la revistele pentru adolescenti de scandal

| drujbaru a răspuns:

Hhcm justin gayger la hmm cu el adica ce e peste tot si e si gay adica ce hai ma cai foarte enervant si ce intr-o melodie juca rolu unei fete si nii nu-i prea dragut mi-a spus iubita ca toate fetele de uita la el pentru verzisorii din portofel