| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Ce parere aveti despre numele `Marina`? Stiti cantecul ala celebru cu Marina?`cunoasteti persoane cu acest nume?

31 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place numele si cunosc persoane cu acest nume.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Este un prenume ca oricare altul, fara o semnificatie speciala.Nu pot nici sa zic ca-mi place nici ca nu-mi place pentru ca nu are ce sa-ti placa sau displaca la un prenume.Cunosc oameni cu prenumele Marina.

| DenissaDeea a răspuns:

Da e un nume frumos, cunosc si persoane cu numele de Marina, xxx.Stiu si piesa Marina-Marina.

| kh1ss a răspuns:

Marina este un nume urat

| leluc a răspuns:

Nu-mi place numele.
Stiu piesa.
Nu stiu pe nimeni cu numele Marina.

| Selena a răspuns:

Stiu melodia, nu`mi place si cunosc doua persoane cu numele asta

| Elena0210 a răspuns:

Imi place mult numele acesta. Nu stiu cantecul, spune-mi cine il canta si cum se cheama si o sal caut sal ascult. Pe o tipa pe care o urasc foarte mult, dar cunosc mai multe persoane si e un nume foarte frumos.

| miry a răspuns:

Da cunosc persoane cu acest nume, e un nume ca oricarealtul, de ce?

| pms a răspuns:

Da, eu ma numesc Marina. Mi s-a spus ca e un nume de origine italiana, dar sicera sa fiu nu stiu daca e adevarat. Imi place numele, deoarece il port, si e derivat de la cel al tataului meu - Marin. Da cunosc canetcul si tot timpul am urat o persoana care il fredona oridecate ori ne intalneam waiting.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi place numele asta
si chiar cunosc persoane cu numele asta
:X:X:Xador numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma numesc Marina.nu e un nume asa de intalnit, de aceea cred ca e mai special. totusi am aflat ca este un nume rusesc si de aceea ma miram de ce apare intr-un cantec italian. oricum m-am obisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Pe fetita mea o cheama Marina. .si am fost inspirat exact de cantec. Are 7 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc marina iuliana si ador numele acesta.si pe fetita mea o s-o cheme marina alesia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Aproiri Marina Eugenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aprofiri marina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA. Aprofiri Marina si stau in ticaul de jos numarul 32.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un nume frumos, cunosc si persoane cu numele Marina, xxx.Stiu si pesa Marina-Marina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cintece nu cunosc dar cunosc o persoana care poarta acest nume si imi place si numelsi persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m cheama marinahappy... dar nu cam imi place si asa ca trebuie sa imi placa chiar daca mie nu imi convine straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc o persoana cu acest nume care e foarte dagutsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place numele mult
nu stiu cantecul
cunosc persoane cu numele asta, verisoara mea are numele "Marina"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Marina, si cu timp de 17 ani ma deprins cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh pe mine ma cheama Marina,. sh ador numele asta. pur si simplu il adorX:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super, deoarece eu port acest nume si mi-e draga:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cunosc persoane cu aacest nume chiar eu asa ma numesc si stiu si cantecul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Marina si imi place numele meu. Cunosc piesa si imi place foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu ma cheama aprofiri marina eugenia

Răspuns utilizator avertizat
| marinka a răspuns:

Imi place numele Marina pentru cal port))La fel ca si pms numele imi este derivat de cel al tatalui meu-Marin)))nu stiu cintecul((da cinel cinta? mai multe persoane cu numele marina nu cunosc si imi pare bine...sint o persoana ce numi inchipui sa fiu prietena cu vreo fata cu numele marina...sint asa... un pic egoista...heh))