| daniela_3499 a întrebat:

Ce parere aveti despre oana zavoranu?

Răspuns Câştigător
| Insanity a răspuns:

Prea dura pentru un om normal.Nu cred ca as putea trai cu ea in casa rolling on the floor.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune.
Aveam o mare stima pentru aceasta femeie'
Pentru simplu fapt ca spune tot ce are de spus
Nu se ascunde dupa deget'
Iar 'voi' majoritatea care o criticat'
Macar sa faceti pe sfertu eihappy
Orcum nu o sustin cea ce a facut
Dar fiecare avem cate un 'pitic' pe creier
Uni au doar unu...
Alti au o intreaga satrahappy
Orcum imi place de ea stie ce vrea de la viata'
Orcum ultima faza care am vazut-o la tv
Cum ca ar fi cu burta la gura m-a lasat 'prost'
E problema ei si a lu PePe
Sau ar trebui sa zici problema ei si a lu tudy?

| Zoet a răspuns:

Piţi!

| Zoet a răspuns:

Ştie doar atât! Să sară din braţele unui bărbat în altul... S-a plictisit de Pepe acum se duce la mai ştiu eu cine...

| deea89 a răspuns:

Parerea mea? Pacat de ea si de gura ei, E frumoasa nimic de zis dar o strica gura.Ce a facut si in casa lu Pepe mi`s-a parut de foarte prost gust.Nu zici ca Pepe o fi ala perfect, dar ea a intrecut masura, ii place scandalul, putea sa bage aman2 frumos divort, terminau repede toata povestea.Se tiganeste mult Oana.Acuma nu va luati de mine...asta este doar parerea mea, fiecare cu parerea lui big grin

| 30stm a răspuns:

E tipul de femeie careia ii place scandalul...straight face [cica nu o cheama oana ci ioanalaughing)]

| Catalin_3561 a răspuns:

In loc de pitziwinking "bitchi"laughing

| cristyna_1185 a răspuns:

La varsta ei arata foarte bine dar in cap nu prea are mare lucru big grin