| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Oana Zavoranu?

9 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

Cica "cine e" rolling on the floor uite e o c*rva asa cum a zis SERIOUX dar a facut o groaza de operatii estetice si incearca sa vrajeasca celebritati sa le ia banii. asta-i gen' de piti materialista.
numai bani viseaza.
e cu capu'

| Leutzbv a răspuns (pentru Afãrinツ):

Eu spun ca WQT a fost doar ironic. Stie cine este O.Z happy

| Afãrinツ a răspuns (pentru Leutzbv):

rolling on the floor

| Afãrinツ a răspuns (pentru Afãrinツ):

Vezi ca nu-i izzy la tastatura. e alexandra, sora ei mai mare. crezi ca ea injura? laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E dusa cu capul devil

| Leutzbv a răspuns:

Parerea mea ca si muritor de rand este ca omul cauta cu disperare sa iasa in evidenta. prin orice mijloace poate. Asa este si Oana Zavoranu si probabil ca daca as fi in locul ei si eu as face la fel atunci cand as pierde teren...happy

| SERIOUX a răspuns:

Cu*va

| Geoooooooooooooooooooooo a răspuns:

Cea mai mare tarfa din tot universul
moare daca nu apare la tv macar o data pe saptamanalaughing