| JamilaGizeh a întrebat:

Ce parere aveti despre Oana Zavoranu?laughing

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Are trasaturi tipice femeilor pe care le intalnesti usor in viata de zi cu zi,nu mi se pare ceva iesit din tipare,e doar o reprezentanta a realitatii de femeie frustrata, paranoica, posesiva, mahalagioaica.
Habar n-am ce e in spatele tuturor astea, dar nu ma uimeste intr-un anume mod.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Oana Zavoranu = Curva laughing ca toate cum ar fi Simona Senzuala sau Tonciu, Buruiana sau cum dq o chema. Toate sunt niste...laughing)

| andru8700 a răspuns:

Oana Zavoranu este o tipa care se crede mult prea importanta si care crede ca le stie pe toate.Sincer mie n u mi se pare.Nu este altceva decat o nestapanita aparuta la tv sa se dea in spectacol.Asta este parerea mea despre ea.Pe cine mai vedeti ca face atata scandal ca ea? Cine se mai da atat in spectacol si se mai crede si desteapta pana una alta.Pana acum 2 luni o blestema si o facea pe maica-sa in toate felurile la tv si acum vine ca s-au impacat si ca toate sunt bune si frumoase.Ar mai fi multe de spus despre aceasta fata, dar nu am eu dreptul sa o judec.