| nestlebaby a întrebat:

Ce parere aveti despre sagetatoare? dar despre sagetatori(masculi)

Răspuns Câştigător
| fashionaddict a răspuns:

Pai sunt oamnei dinamici carora le place sa calatoreasca si iubesc natura.Sunt prietenosi.
La femei le plac bijuteriile si de obicei au multe inele la degete sau lantisoare la gat.Sunt amuzante, seducatoare, pana le enervezi cu ceva.-din cate am observat eu
Barbatii sunt plin de energie. Ori foarte vorbareti, ori tacuti.
Eu sunt Gemeni si ma inteleg foarte bine cu ei, cei mai multi prieteni ai mei sunt sagetatori.

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Niste betivi ordinari!laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu, eu nu mai beau chiar asa mult ca voilaughing

| Dorinel a răspuns:

Sunt sagetator si ma inteleg f bine cu toata lumea...

| MidnightLady a răspuns:

@cristacheceliute: Sa inteleg ca faci parte dintre ei(noi)...sau cum de ii cunosti asa bine? laughing

| LightBlue a răspuns:

Tata e sagetator eu leu laughing e ceva de genul ne luptam pe tron laughing! acum depinde de persoana de exemplu cu fratele meu ma inteleg bine.

| nestlebaby explică:

Deci, in general, sunt oameni cumsecade?
eu am pe cineva din familie in zodia asta si fiind si eu la randul meu o sagetatoare, nu ne prea avem la suflet, dar in general, zic si eu ca sunt oameni buni.eu ma enervez ff repede dar norocul aceluia care ma enerveaza, ca-mi trece la fel de repede rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inteleg bine cu ei big grin

| biscuite a răspuns:

Sunt ok.Sormea e sagetatoare si ma inteleg bine cu ea.