| nowgone a întrebat:

Ce parere aveti despre sagetatori (in general)?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun despre cei pe care i-am intalnit din zodia asta. Sunt foarte prietenosi, le place sa se bage in seama cu tine si sa vorbeasca. Le place sa te ajute si sunt sensibili, chiar daca de multe ori nu o arata. Si sunt putin mandri de eihee hee (nu ca n-ar avea de ce)

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O parere buna.Stef e sagetator si daca nu am fi prieteni de mai mult de un deceniu, l-as face de un prietensmug
Ce imi place la el cel mai mult:relaxarea. N-am vazut om ca ala. I-am zis ca e ardelean sub acoperirelaughing
Umorul. E genul de om care chiar daca iti spune ca afara ploua o face astfel incat sa scoata de la tine un zambet
Alturismul.La 2 noaptea, acum doi ani stateam cu el pe afara si faceam planuri de viata si ne ziceam ca nu o sa ne schimbam niciodata. El nu, insa eu am mintitstraight face
Dragostea pentru frumos:Aici eu cu el ne asemenam cel mai mult.Cand e vorba de subiecte artistice, muzica, arhitectura el e partenerul ideal de conversatie

| username_8290 a răspuns:

Eu sunt sagtatoare!

sunt usor ( sanu mai mult) fitosi, independenti, vulcanici, intepati, artagosi, sufeltisti!

| DoarUnCopil a răspuns:

Si eu sunt sagetator blushing iii:X:XX:

| CHILIPIR a răspuns:

Una foarte buna.

| ZaYsTu a răspuns:

Sunt cool