| nellyneliana a întrebat:

Ce parere aveti despre uleiurile de par? Voi de la ce firma folositi?

Răspuns Câştigător
| adika a răspuns:

Eu folosesc ulei de masline, e natural si imi hraneste parul ffff bine, il folosesc ca o masca, timp de 30 min, dupa care ma samponez bine, folosesc un sampon din Plafar de la Favisan.

4 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Am folosit doar de cateva ori uleiul de par Blossy de la Kallos pentru. par blond. happy

| alexdop21 a răspuns:

Floriol si bunica... dar nu prea da rezultate... ce o fii?

| cristal_7578 a răspuns:

Buna... eu folosesc un ulei din trandafiri de la avon... e suuper bun cel putin mie imi face parul matasos usor d pieptanat...si miroase si bine si e si ieftinbig grin:d... u de la ce firma folosesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wella SP Gloss On de la saloanele de coafura. Miroase suuuper si face si cel mai aspru pår extrem de moale. Il recomand 100%.