| teotaur a întrebat:

Ce parere aveti, eu elev in clasa 6, in clasa a 5-a am obtinut mai multe rezultate la diferite olimpiade locul 1, 2 etc. Ok, in clasa mea e un baiat cu rezultate mai bune desi avem amandoi media 10. El a primit abonamentul. In celelalte clase altii care nu au obtinut niciodata un rezultat la concursuri.Ce spuneti despre corectitudinea in scoala?

3 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

Despre ce abonament vorbesti?

| lucyya a răspuns:

Asta se intampla peste tot nu e numai la tine in scoala. Ce ai zis tu nu e corect chiar deloc, daca tu nu ai primit abonamentu ar trebui sa tragi un semn de alarma desi amandoi aveti media 10 sper sa-ti fie de ajutor

| teotaur explică (pentru lucyya):

Scuze, celalti din alte clase de a 6-a merg cate doi, desi nu au obtinut rezulate la olimpiada...