| kimy22 a întrebat:

Ce sanse am sa intru la unul din cele mai buna licee din oras daca am nota scazuta la purtare? Vreau sa merg la Grigore Moisil din Timisoara (matematica-informatica), am note destul de bune ( in fiecare am avut peste 9.80) si am obtinut ceva rezultate la concursuri si olimpiade (nu cine stie ce, mai mult mentiuni) dar am avut media 9 la purtare in clasa a VII-a (10 pe primul semestru si 8 pe al doilea). Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Sar putae sa ai sanse sa intri la matematica informatica, toti stiu ca acolo nu oricine face fata si sunt locuri cu medii mici, acum depinde daca se trece pe meditatii, intereseaza-te la cineva care este la liceul ala.