| anonim_4396 a întrebat:

Ce pastile de slabit sigure stiti? Am vazut din cidru, insa si altele. Ce stiti voi mai sigur care ati incercat? De pe net. si care a dat rezultate
vreau ceva sigur. care sa fie pana in 50 lei. ce stiti?

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Eu spun sa nu incerci asa ceva. te vei ingrasa dublu la loc.mai bine ai incerca cu ceai verde daca chiar vrei sa slabesti(bea cam 1 litru pe zi)

4 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Numa bine.trebuie sa slabesti 6 kg.bea ceai verde. poti sa iei de la plafar sau de la farmacie!

| Laurentiuuu a răspuns:

Sal Probleme de Sanatate nu zic pe TPU iti recomand un specialist
Succes!

| Drolja a răspuns:

Am 66 kg. si 1, 7 m

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic referitor la pastile. Ceai sau reducerea dulcurilor. Cate kg. ai?