| lola_4174 a întrebat:

Ce sa fac casa nu ma plictisesc? As dori cateva idei sau daca aveti ceva tip program e OK. Vreau ce va ce sa facindividual dar daca-i cu mai multi prieteni e bine. Mersi.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @lola! Profită de vacanță, poți citi, poți ieși la plimbare, joacă-te cu fratele tău. Poți încerca să faci mișcare și dacă nu ai chef să mergi la o sală sau să ieși din casă amuză-te cu "zumba" http://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
O seară cu zâmbet și vacanță plăcută!

3 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Iesi pe afara happy

| BBdragutza a răspuns:

Buna lola,sunt atatea de facut iar tu nu sti ce sa faci? Te poti plimba cu rolele,cu bicicleta,te joci jocuri in aer liber,te joci cu mingea,faci sport,asculti muzica,inoti,stai la plaja,iesi cu prietenele la o prajitura,te duci la cumparaturi, iesi prin parc, te joci cu prietenii etc. Sper ca te-am ajutat in legatura cu ce poti sa-ti ocupi timpul!

| ღmarynaღ a răspuns:

Mer prin parca, inot ca e frumos afara, cs. sims online sau facebook :X