| Andre a întrebat:

Ce preferati. telefon sau caine? De ce?

P. S Nu stiu ce sa aleghee hee

Răspuns Câştigător
| Chiuaua a răspuns:

Exista dezavantaje si avantaje :
TELEFON:
-Avantaje:poate fi dat pe silent,nu musca,nu mananca
-Dezavantaje:Se descarca,nu alearga,te plictisesti repede de el,nu are blana,nu e dragut
CAINE:
-Avantaje: nu se descarca,nu te plictisesti niciodata de el,poate fi dresat,
-Dezavantaje: latra,mananca, musca

Totusi eu prefer cainele fie ca nu e pe totch screan, dar e mai distractiv si mai dragut.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un caine, normal!
nu e niciodata rau sa ai un prieten in plus happy

| UNfriendLY a răspuns:

Telefon, deoarece cainele este o responsabilitate prea mare.

| xl0llip0px a răspuns:

Eu as alege telefon.

Cu cativa ani in urma cu siguranta alegeam un caine.dar dupa ce a pierit mi-a fost teama sa mai am vreun animal de casa.E amuzant sa ai un caine, insa trebuie sa ai multa responsabilitate.si daca face pe covor...

Oarecum.telefonul iti foloseste la multe lucruri.insa alegerea e de partea ta :\

| Vögeln a răspuns:

Eu as alege un catelus:X
pentru ca daca dai multi bani pe un tel si ti'l fura sau il scapi sau il pierzi iti pare rau ca ai dat atatzia banisad...
Asa ca daca ai un tel mai vechi si mai ieftin nu'i nimic daca il pierzi, il scapi pe jos sau ti'l fura ca oricum ai dat bani putini pe ellaughing
si un catel e mult mai dragalash decat un tel:X
e ff jucaush si e prietenos! te ascultabig grin
il poti anvata trucuritongue...etctongue
Eu asa as face:X
Fundabatting eyelashes?

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Telefon all day. I hate dogs.

| my99heart a răspuns:

Caine deoarecde este o fiinta vie si nu te poti plictisi niciodata cu el. il poti invata sa faca multe lucruri si astfel inveti si tu cum se comporta cainii, de telefon te plictisesti, si nu iti trebuie neaparat daca ai unul care merge, deci eu as alege cainele

| Adelinnaa a răspuns:

Telefon logic ce fac cu o potaie

| Adelinnaa a răspuns:

Telefon ce sa faci cu o potaie...

| PsychSţev a răspuns:

Potaie.

| NoNameGee a răspuns:

Caine... e mult mai fain