| xKathrinexD a întrebat:

Ce puteri supranaturale ati dori sa aveti!? Dau funda daca este macar pe jumatate la fel ca si raspunsul meu!

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Banuiesc ca ti-ai dori sa dai timpul inapoi, sa misti obiectele, sa citesti ganduriile si sa zbori big grin!

| xKathrinexD explică (pentru Devyd):

Exact! Ai ghicit tot pentru ca vreau sa dau timpul inapoi sa fiu iarasi micuta puppy dog eyes, as vrea sa misc obiectele, adica pentru ca nu vreau mereu sa ma duc dupa furculita sau afrfurie sau telecomanda, bicicleta etc. atunci cand sunt mai departe de mine, as vrea sa citesc gandurile sa vad cum gandesc alti oameni intr-o anumita problema, de exemplu, daca suntem speriati de XXX si unii nu au tupeu sa spuna ca da, sa intru in pmintea lor ca sa aflu si as vrea sa zbor ca sa ajubng mai repede intr-un loc si sa fiu libera ca pasarile:X

| Devyd a răspuns (pentru xKathrinexD):

Pai toti cand am fost copii ne doream asemenea lucrurii big grin
"Sa fiu micuta" banuiesc atunci ca nu mai esti tongue
Cateodata orce om isi doreste asta,sa fie mic, lipsit de griji si probleme.
Insa te vei bucura de toate etapele vietii, copilaria, adolescenta, cand vei fi mamica...etc mai putin batranetea big grin

6 răspunsuri:
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Sa zbor, sa calatoresc in timp si sa citesc gandurile...am ghicit?

| alealexuta a răspuns:

sa dai timpul inapoi, sa misti obiectele, sa citesti ganduriile si sa zbori!

| Firdinica a răspuns:

Eu as vrea sa pot sa dau timpul inapoi si sa pot repara tot ce am gresit si cand am aratat ridicol.

| coranio a răspuns:

As vrea ca puterile mele supranaturale sa fie:sa fiu sub posesia focului, sa ridic muntii cu puterea mea si sa inget lucrurile