| IoanaEp a întrebat:

Ce sa imi iau cu mine intr o excursie de 2 zile? Nu stiu cum e vremea pentru ca mergem in mai multe orase.
Dau funda

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Care-i semnificatie lui "Ep" din "IoanaEp"?
Si i-ati o scurta de toamna cu gluga in caz ca pluoa sa va fi vant, daca nu - o duci in mana sau o pui in rucsac. De mancare i-ati ceva biscuiti, covrigi, vreun mar (eu de obicei imi iau si cascaval topit si inmoi covrigii in el). Si cam asta; imbraca-te comod, tenisi si nu-ti uita incarcatorul si castile.

| Ke4LoN a răspuns:

Pai este bine sa iti iei ceva pentru fiecare eveniment daca ploua poti sa iti iei 2 bluze de trening, niste pantaloni mai grosi sau blugi si ceva incaltaminte de ploaie si 2 tricouri, daca e frumos afara sa iti iei 2 tricouri niste pantaloni de trening niste adidasi sau blugi, daca e mai frig ai putea sa iti iei 2 bluze blugi si adidasi.
Sa ai o excursie frumoasa!