| DaDuSH a întrebat:

Ce secrete ascunde triunghiul bermudelor, ce secrete stici despre el, ce zvonuri, si dc se zice ca acolo se brabusesc avioane, se scufunda barci/vapoare etc...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Onofrei_Mihaela_1979 a răspuns:

Bai secretul este ca in triunghiul bermudelor este un camp magnetic care afecteaza/strica instrumentele de zbor/si de nave ele apoi cred ca se opresc motoarele la nave si se scufunda si la avioane se strica instrumentele de zbor si cad in apa