| andrei_8327 a întrebat:

De ce in Triunghiul bermudelor se intamla atea de multe accidente (dispar avioane, barci, apar OZN-uri)?

Răspuns Câştigător
| alexandra2859 a răspuns:

Povestile false zic ca acolo ar fi o sirena si alte prosti de astea bla bla...dar adevarul este ca sub apa este ceva ca un camp electric care trage metalul si tot felul de din astea avioane...si nu apar ozn-uri ozn-uri au aparut in rusia america poate si acolo dar acum nu mai au probleme cu triungiul bermudelor trec zilnic avioane si barci pe acolo numai ca cu ani in urma cand nu aveau televizoare si tot ce avem noi acum nu uteau sa explice ce este acolo intelegi?

| andrei_8327 explică (pentru alexandra2859):

Da, am inteles

| NuDauFunda a răspuns (pentru alexandra2859):

Tin sa te informez ca Triunghiul Bermudelor e practic in America tongue E supranumit asa pentru ca orasul Miami, Insula Bermuda si o insula ce apartine de Puerto Rico formeaza un triunghi aproape echilateral si cam aia e zona renumita pentru disparitii si fenomene stranii.

| alexandra2859 a răspuns (pentru NuDauFunda):

El intreaba de ce apar ozn-uri si dispar barci, avioane...nu unde este triunghiul bermudelor.se te informez

| NuDauFunda a răspuns (pentru alexandra2859):

Am vrut sa-ti dau o informatie interesanta, atat tot

| alexandra2859 a răspuns (pentru NuDauFunda):

Da da mersi