| radacina13RaporteazaFaniiJB a întrebat:

Ce tara are prefixul +4474... si e format din 12 cifre?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ceva timp incoace, a aparut o inventie monumentala, numita Goole. Tastezi acolo "prefixe internationale" si, minune! Apar toate prefixele posibile. Numai ca, asa, pentru cultura ta generala, sa stii ca nu exista prefix din 12 cifre; toate au prefix de 2, maxim 3 cifre. Lasa ca, asa cum ai formulat tu intrebarea, trebuie o facultate speciala numai ca s-o intelegi. Dar...la cei 7 ani ai tai, e scuzabil. Sa nu-mi spui ca ai mai mult de 7 ani si ca esti chiar analfabet!

| VasileDumitrascu a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ce este Goole? Cred ca imi trebuie si mie o facultate speciala sa inteleg, nu?

| maryellen91 a răspuns:

Anglia

| Parmalat a răspuns:

Telefon mobil de Anglia

| Flaviius87 a răspuns:

Anglia!