| Playboyx a întrebat:

Ce tigari mai de calitate imi recomandati? am fost fumator inrait dar acuma fumez foarte rar 2 tigari la 2 zile si doresc ceva mai de calitate sa aiba mai mult tutun in compozitie un exemplu ar fi black stone dar vreau ceva mai slabe, nu conteaza ca e 5-8 lei tigara.

4 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Sunday's Fantasy?

Răspuns utilizator avertizat
| ToKen a răspuns (pentru Playboyx):

As zice ca sunt suficient de aromate. Mie imi plac. Nu le consider a fi extrem de tari. Dar nu sunt in gen black stone, la dimensiune. Sunt tigarete normale. Foita e maro si mi se pare ca e putin mai groasa decat cea alba.
In mare mi se par niste tigari cu gust.bun, daca tigarile pot avea gust bun.

| Rakanishuu a răspuns:

Refine black Sobranie, Davidoff, Dunhill Fine Cut Reserve Dark Tennessee.

Întrebări recente