| cookiemonster_3945 a întrebat:

Hei TPU puppy dog eyes acum maxim o saptamana mi-am pus la avatar o poza, si acum nu se mai schimba. am incercat de pe toate pc-urile din casa (vreo 4 big grin ) si tot nu merge big grin nu vreau sa imi reinstalez windows si chestii de genul... am reinstalat messengerul si cand intru imi arata poza pe care o vreau si dupa 2-3 secunde se schimba la loc. ( am sters poza veche din directorul yahoo angry ) ce sa fac?! pleasee! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Nici la mine nu merge schimbat avatarul, e o problema de la ei cred

| adelle23 a răspuns:

E o problema la yahoo. nu merge schimbat la nimeni. sa speram ca maine va merge. :*