| gya15 a întrebat:

Ce va place si ce nu va place la trupa de dans sobis (vezi filmuletele de pe you tube)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca are mai multe grupe de dansatori: unii mici de 6-7 ani dar si fete mari de 18-19 ani. Vad ca apar tot mai des pe net, Tv sau reviste. Ce imi place la ei ca au multe dansuri diferite si destul de complicate.

3 răspunsuri:
| Berta a răspuns:

Sincer m-am saturat de atata dans. Peste tot numai dansuri si pompoane. Mai practicati si altceva : pictura, lectura, fotografie, muzica(buna). etc.

| Berta a răspuns:

Mai invatati-i si altceva pe copii astia.

| bella***** a răspuns:

E po trupa super dar nu cred ca eu trupa de dans