| NutellaFinetti a întrebat:

Ce vreti de la Mosu?

20 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Puţină prosperitate şi foarte multă sănătate.

| DEBrown a răspuns:

Ambitie pentru a invata mai mult. happy

| Konata a răspuns:

A-si vrea de Craciun pace in lume si fericire in familia mea. love struck

| WR104 a răspuns:

Sa mai slabeasca.

| DNSK a răspuns:

Sanatate in primul rand si niste pentru in IQ. u?

| titisan70 a răspuns:

10kg de nutella si 12 kg de finetti

| oblivion95 a răspuns:

Un medalion cu o pisica si, daca se poate, cativa banuti. vad ca sunt sau cel putin par destui pe aici care vor pacea.n lumea asa ca inca unul in plus ar fi degeabaoh go on (mai lasati unii ipocrizia)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să mi se facă el însuși...cadou! Să-l prind și să-l leg happy?

| Dariusuu a răspuns:

Multe bucuri.

Simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vreau sanatate, fericire dar si o chitara sau un catelus. parintii nu vor catei in casa fiindca fac par etc. dar mie imi plac mult puppy dog eyes. deci aleg chitara.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Fericire si dragoste love struck (astea pentru suflet laughing ) iar cadourile raman la alegerea parintilor

| CosminC86 a răspuns:

Eu vreau Romania Mare!

| OhGodWhy a răspuns:

Mosu nu exista!

| raresbarbier a răspuns:

Husa pentru tableta.

| VIP3r a răspuns:

Simplu, un Craciun linistit, cu mici surprize placute, sanatate in primul rand, restul vin pe parcurs, liniste si pace, sufleteasca si trupeasca big grin

| Innnaa a răspuns:

Sanatate, bucurie si un an nou plin de surprize.

| dnk10 a răspuns:

Poate suna cliseic, insa singurul lucru pe care mi-l doresc este sanatate pentru cei dragi mie happy.

| TheVladz99 a răspuns:

Sanatate,bucurie iar material un Xbox 360

| impusheen a răspuns:

Buna! Cel mai mult imi doresc ca toata familia sa mi fie alaturi in ziua Craciunului, sa ascult colinde, sa vad ca toata lumea e fericita si ca nu exista tristete pe pamant.Pe scurt : ca orice vietate sa fie fericita in Sfanta zi a Craciunului. happy