| romanaols a întrebat:

Voi ce vreti de la "Mosu"?

13 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Eu de la "Mosu''nu`mi doresc cadouri... vreau doar să fiu fercita având note bune.

| Négatif a răspuns:

Bună.
Sănătate, fericire şi multă iubire.
Succes - CRĂCIUN FERICIT! -

| 愛日本 a răspuns:

•Un telefon nou
•Un calc nou
•Haineee
•Dulciuri multe multe love struck
•O petrecere!winkinghee hee

| Dubaster a răspuns:

Nimic

Răspuns utilizator avertizat
| NuImiPunNume a răspuns:

Fericire si SANATATE love struck, suunt cele mai importante... dupa care urmeaza dorintele.(adica eu imi doresc un nou telefon)

| MihaelaStyles a răspuns:

Un tel

| Iliutz a răspuns:

Un geforge gtx 490 rolling on the floor

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Pai.sa se intoarca matusa unchiul si varu meu din Iatalia sa vina tata si familia lui cu noi si sa fim toata familia de craciun asta imi doresc sa imi aduca mosu,, Un Craciun Perfect,,(si poate o placa de par care e si ondulator, un pisic mic si negru si chestia aia de Craciun)

Răspuns utilizator avertizat
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns (pentru gabryelle):

Multumescbig grindin pacate nu s-au indeplinit dar...asta e:d

Răspuns utilizator avertizat
| doarEu001 a răspuns:

Bacuuuul cu note mari:X