| Darkguy a întrebat:

Ce vreti de la,, MOSU"? happy

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Un Iphone 8:p sau o vila, un porche... nu vreau nimic, doar sa fiu fericita si sa am un 2013 frumos

12 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Eh... nimic prea mult doar o masina, o vila, o insula, ceva de genul.

| MarianWLF a răspuns:

Un Nokia N8 am vazut la un prieten si mi-a placut mult si aspectul lui, si meniul usor de utilizat.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce sa ii cer daca nu exista|?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
O tableţică.
Pe curând!

| KristalPop a răspuns:

Nimic.
Sunt de acord cu Crăciunul, înţeleg că trebuie sărbătorit şi că trebuie "să fii mai bun" dar nu să dau sau să primesc cadouri.

| eliaclodia a răspuns (pentru KristalPop):

E ziua in care daca nu ai ce manca imi amintesc de ce le place unora sa tina sarbatoarea asta, plus ironia cu fecioara Maria. Altii sunt sinceri.Si drept razbunare fata de gandurile ironice ma bucur de sinceritatea nevoii celorlalti, lor le cant, fac pe mosulita, ma bucur de familie, cadouri, mancare, daca e, beculete, ce se poate.
Si nu mai ma gandesc ca acum zic fecioara pe urma prostituata si tot asa. Pe aia cu jocul de Maria si Maria Magdalena ii dau dracucu.Si nu privesc decat ca puterea de a te ridica sa oferi copiilor bunatate.Un efort mai mare pentru armonie decat tot anul. Cand eram eu copilul imi placea mai mult. Rolul Mosului nu prea imi place.

| Delicacy a răspuns:

Multă vodkă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic!

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,un catelushappy!

| AriantheLissa a răspuns:

XBox 360
PSP
PSP2
Multe jocuri PC
si niste cizme cu toc inaltbig grin

| hurricaneX a răspuns:

Samsung galaxy sII si o sa-l primesc, restul' le am. :-d

| eusebiu99 a răspuns:

Note bune pentru scoala.big grin