| Mefisto23 a întrebat:

Ce ziceti de Unirea Urziceni? Am trait meciul cu tot sufletul, asa cum fac pentru echipa mea! Dan Petrescu merita tot respectul nostru, la fel si minunatii lui elevi. Jos palaria! A. si ma bucur foarte mult pentru Maftei!

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Mandru ca sunt ialomitean, bravo lor

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bravo baietilor, felicitari pentru Dan Petrescu!

| alecs871 a răspuns:

Oleee, deci imi puneam si eu mainile in cap cand rata UNIREA (la fel cum le punea si Petrescu), a fost super marfa meciul, nota 10 pentru toti jucatorii, are 8 puncte si ar fi bomba anului in Champions League sa se califice in primavara, venita de pe locul 4, cu ultima sansa...

| r8driver a răspuns:

Bravo lor... au cistigat asta conteza cel mai tarewinking

| Alex_7297 a răspuns:

Salut!
Deşi sunt dinamovist convins, am ţinut cu Unirea Urzicieni.
Dovadă de ambiţie şi muncă. Să sperăm că va reuşi şi mult-doritul egal în Germania!
Baftă!

| m4them4tic a răspuns:

Sper ca norocul Unirii nu s-a terminat aici si vor face egalul mult dorit in Germania.
Noroc in continuare Unirii!

| Evol a răspuns:

Unirea Urzicenii au reusit sa surprinda pe toata lumea

| candy_9937 a răspuns:

Sunt mandra ca stau in Urziceni...HAI UNIREA