| anonim_4396 a întrebat:

Ceau :* vreau sa dau si eu un o petrecere de majoratul meu si nu stiu ce sa fac, ma gandisem sa inchiriez o vila la busteni/sinaia (nu neaparat in locatile astea), sa imi iau un dj, de mancare ma ocup eu dar nu stiu ce sa fac sa fie cat mai tare petrecerea. Buget ~1.500 lei astept idei dau fundita

1 răspuns:
| mariusrap a răspuns:

Pff eu is din astalt capat d tara dar iti pot da cateva idei.
1. toti invitati sa vie imbracati in alb doar u in alta culoare
2 un dj bun lokal din ceva club
3 o locatie intru nclub daca poti sau undeva la munte
4 sa fie multa aparatura de discoteca. si o masinuta de baloanelove struck si cu un laser si blitz ii super atmosfera.
5 obligatoriu invitati cu cadouri d la 100lei in sus
6 masina d spuma daca poti face rost
7 bauturi flambate dau foarte bine
8 2 gagicutze sa faca umpit d atmosfera un stiptease ceva
9 mancare doar specialitatismug
10 si distractie
11 bafta omule