| 342 a întrebat:

Cel mai amuzant lucru care ti s-a intamplat? Ceva de care si acum cand iti aduci aminte iti vine sa razi.

6 răspunsuri:
| miku0101 a răspuns:

Cand la ora de desen doamna profesoara a intrebat pe un colog Ce desenezi? Si copilul a zis : Nu prea imi dau seama domna pfrofesoara dar seamana bibe cu o baba cu mitraliera. rolling on the floor

| giorgyana99 a răspuns:

Poi acum vreo cativa ani am mers cu niste pr la sanius pe o partie din spatele unui hotel ei s-au dat toti si cand a vn randul meu m-am lasat pe spat nu am mai stiut cum sa ma opresc am dat prima data intr-o creanga si m-am oprit cu capul in gard. A da si cand eram pe partie pr mei strigau la mine georgi ai grija si eu le faceam cu mana pentru ca nu am vz gardu ca atunci cand am dat in creanga m-am intors nu stiu cum laughinglaughinglaughing mie mi se pare amuzant nu stiu ce parere ai tu

| BlackRose08 a răspuns:

Cand am fost in Israel, eram eu, mama, tata, bunica si bunicu. Si ne-am urcat intr-un microbuz sa mergem spre casa. Am asteptat dupa el jumate de ora. Bunicul meu s-a dus la toaleta, iar intre timp a venit microbuzul. Eu, mama, tata si bunica ne-am urcat, dar bunica s-a dat jos, si soferu a vrut sa plece. Mama si tata erau disperati ca pleaca fara bunici, iar mama din spate, chiar ultimu scaun striga: HOOOOOO rolling on the floor) iar tata : Don`t go, don`t go rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor. Cat am ras de ei laughing si de cate ori povestesc radlaughing. Chiar si acum cand am scris hoo rolling on the floor).

| cheryybloosomm a răspuns:

Cel mai mult a fost cand eram in clasa 7 si le imparteam la toti colegii prezertative si cand profa de desne mai ca aproape lesina( era o baba urat(bleach))

| lor3nutza a răspuns:

Pai tata a intrebat-o pe matusamea cu ce crema se da si ea a zis in loc de ghiara dracului a zis ca se da cu LABA ursului laughing

| catalin_8409 a răspuns:

Cel mai amuzant lucru a fost...thinking pai eram cu un prieten pe o strada dintr-un cartier si mimam o sfoara imaginara, si a venit unu cu un gip (in care cantau manelehee hee ) si desigur ca s-a dat jos la noi cu o bata si ne-a dat cateva asa din zbor laughing, desigur ca atunci plangeam de durere dar acum imi vn sa rad laughing)