| DODO2111111 a întrebat:

Chiar credeti ca va veni sfarsitul lumii? 21 decembrie?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu numai ca nu cred dar sunt sigur ca nu va veni.

| Mangustă a răspuns:

La cate intrebari am vazut pana acum sper ca macar odata o nava extraterestra sa nimereasca Romania. Si in cel mai bun caz sa rapeasca toti tiganii.

| bloodyhell a răspuns:

Nu

| WhatMeanLove a răspuns:

Nop,sfarsitul lumii e doar la televizor din fericire.

| Pufulete8682 a răspuns:

Nu va veni, deci chill.

| Sh4Dow a răspuns:

Stati chill happy, nu se intampla nimic.Asa daca va luati dupa ei lumea trebuia sa fie sfarsita de mult ^^.

| LolaLollita a răspuns:

Pentru cei care vor muri, da, va fi sfarsitul lumii lor. Pentru noi, restul, nuhappy

| Never4ever a răspuns:

Eu nu cred asa ceva.

| lusinda99 a răspuns:

Nu

| robertdutu2000 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie.

| Ionutzmovie a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumii, este doar un fel de propaganda pentru a speria lumea.

| Oltean_Andrei_1990 a răspuns:

Eu nu cred. Nu putem sti cand va veni sfarsitul lumii, dar sigur nu va veni pe 21.12. 2012.

| AlexandraNicoletaaa a răspuns:

Eu personal nu cred in asa ceva. sfarsitul lumii vine cand vrea Dumnezeu. Daca e sa fie, poate veni sfarsitul lumii chiar acum. Dar cu siguranta, in acea zi[21 dec] multi, care cred in sfaristul lumii, o sa se omoare de fricalaughing