| roxy585 a întrebat:

Credeti ca pe 21 decembrie va veni SFARSITUL LUMII?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU cred din urmatoarele motive: 1. daca ar fi venit nimeni nu ar fi spus nimic populatiei ca sa nu intre in panica si sa inceapa sa se omoare intre ei. 2. daca ar fi fost vreun meteorit, NASA l-ar fi vazut. 3.chestia cu calendarul mayasilor a fost interpretata gresit: este sfarsitul unei ere nu al lumii. Sper ca te-am lamurit!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aiureli fara nici o baza stiintifica si nici de alt fel. O sa vorbim pe 22.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă vine, sper că dau ăștia reluare că pe 21 am treabă dar măcar pe 22 sau 23 să văd și eu reluarea, se poate?

| onasis1961 a răspuns:

Nu vine sfârşitul lumii, vine sfârşitul Semestrului I

| roxy585 explică (pentru onasis1961):

Corect vine sf sem I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ai postat această întrebare la politică: nu, nu va veni pe 21 decembrie, ci la începutul lunii ianuarie 2013, atunci când FMI-ul îşi trimite zdrenţele la noi în ţară, din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in niciun caz! laughing si nici pe 12. 2013

| titisan70 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare ca nu mai este mult, oricum sa fii pregatit.

| MaliRaisa a răspuns:

Oameni buni, nu mai intrebati toata ziua daca vine sfarsitul lumii pe 21...nu o sa vina prea curand ..nu va mai faceti atatea griji...si daca vine, asta e, murim toti si gata.