| artseeker a întrebat:

Cine imi poate zice ceva carti fantasy, cu varcolaci? big grin Dau fundita la cele mai interesante carti happy

4 răspunsuri:
| MihaiRusu88 a răspuns:

Nu demult am citit o carte cu varcolaci... era super... matinut in suspans deci a fost cea mai tare si infioratoare carte pe care am citit-o. Cosmar de inchiriat. E cea mai tare carte

| ValyOppa a răspuns:

Nu plânge sub clar de lună-Heather Davis
:X:X

| sorina_1401 a răspuns:

Casa nopti,vampiri sudului,dracula,valea taceri,cronicile vampirilor, cartea varcolacilor, cel mai frumos volum dupa parerea mea este Eclipse s-a scos si un film dupa el

| GoodAngel a răspuns:

Altfel de ingeri, Jurnalele Vampirilor, Sabia magica. merita citite.Succeswinkingwinking