| Geaniiina a întrebat:

Cineva care a băut Bombay Sapphire? Se poate combina cu limonadă?

Răspuns Câştigător
| YouAreTheBestCutie a răspuns:

Buna! Orice bautura alcoolica da, se poate combina cu orice suc sau aroma daca este pe gustul tau

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici ii tragi cu bauturile si in alta intrebare te credeam la clasa 1 ca vrei bani exact pentru micul dejun la KFC.

| Geaniiina explică (pentru darrio2007):

Chill man, băuturile erau pentru Crăciun şi am nevoie de bani şi pentru revelion, de aia voiam să ştiu exact cât costă mic dejunul, că eu nu-s bună cu mulţi bani la mine