| ANAHsneaman a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până nu vezi, nu crezi.
Pa, pa.

| baru a răspuns:

Sall. Necunoasterea aduce fenomene paranormale. Tot cea ce este necunoscut, este paranormal. Nu. Nu cred. Pa!

| Angel0 a răspuns:

Nu exista fenomene paranormale.Sunt fenomene normale care asteapta sa fie descoperite.

| daηă a răspuns:

N`am vazut nimic, deci nu.

Dar tu?

| Allix13 a răspuns:

Dap

| ANAHsneaman explică:

Eu cred

| yuyubarbie19 a răspuns:

Da.Imi plac aceste chestii. Dupa parerea mea un fenomen natural e un spirit privat a unui corp expirat.Adica:corpul are un anumit "termen de valabilitate", iar atunci cand sufletul trebuie sa plece poate este nemultumit de viata sa si hoinareste in aceasta lume, inpotrivinduse sa mearga spre lumina.

| AdrianL a răspuns:

N-am vazut nimic pana acum.

| ionutzu94 a răspuns:

Cum sa nu, cred si in mos craciun si as vrea un ciocan sa ti-l dau de cap.

| tauruss a răspuns:

Nu am vazut nici eu nimic dar se spune ca exista am citit intr-o carte cu un sfant pentru ca el se ruga asa de mult incontinuu satana trimitea naluci pe el ca sa nu se mai roage deci cred ca exista daca in cartea aia scrie:d

| mydarkestdays a răspuns:

Sincera sa fiu, da. dar in alea mai normale nu cele de genu: am vazut o mana verde pe geam, apoi a disparut si apoi m-a prins de picior

| BubblePop3324 a răspuns:

Da...Adica nu cred in fantome... cii in spirite