| wizopo a întrebat:

Credeti ca Jiraiya e mort? Eu zic ca atunci cand Nagato a folosit statuia aia ca sa-i reraduca pe toti din Konoha la viata probabil, o fi ajuns si o sageata verde dinaia acolo in apa la Jiraiya si poate ca si-o fi revenit. Acuma nu stiu. Ce credeti voi?

3 răspunsuri:
| alex5556 a răspuns:

I mort crede-ma eu cites manga si ma uit la episoade i mort deoarece i s-a descompus corpul in apa

| wizopo explică (pentru alex5556):

M-ai lamurit de m-ai spart...

| CannibalKiller a răspuns:

Hei, apai se recapitulam un pic evenimentele :
- Ultima oara cand l-am vazut pe Jiraiya se confrunta cu cei sase Pein.
- Si din aceasta lupta nu a mai scapat cu viata. sad
Asa ca sa revenim la subiectul nostru :
- Se pare ca Sannin-ul va fi reanimat cu tehnica Edo Tensei, probabil luptand contra Konohai.Eu iti propunj sa te uiti in manga, stii de ce? Pentru ca in manga evenimentele sunt....cum sa zic....mai rapide!
P.S: Imi pare bine ca te-am ajutat ( daca te-am ajutat ) si sper sa descoperi ce vroiai!winking