| JustForU a întrebat:

Credeti ca ne putem transforma visele in realitate? Daca ati reusit, spuneti-ne cum!

Răspuns Câştigător
| InnocentSmile a răspuns:

Atata vreme cat acestea nu sunt gen fantasty si ne simtim capabili sa ni le indeplinim at putem face orice cu multa vointa, dorinta si muncahappy
pupici micihappy

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Prin munca si sincer prin creativitate

| eXtreme21 a răspuns:

Buna!
Unele vise nu se indeplinesc singure peste noapte, ci trebuie sa muncesti pentru a-ti indeplini visele.Trebuie sa faci tot ce-ti sta in putinta sa indeplinesti visul, singur nu se indeplineste peste noaptewinking. Sper ca am putut sa te ajut.

| KaRa23S a răspuns:

Mie mi-a placut sa fiu amica cu o fata cu care nu ma bagam in seama. Intro seaa am visat ca ne-am intalnit si ca m-am dus la ea acasa, am facut cunostiinta cu mama sa etc. Iar a doua (nu mai visam) zi ne-am intalnit, am stat, am vb, ea ia povestit mamei ei de mine si am conduso pana in fata blocului. Acum depinde cica visele vn de la diavol si ca, chiar pot arata viitorul, insa e pacat mrg...

| Diana_3108 a răspuns:

Nu poti,
de ex visezi ca te casatoresti cu angelina jolie cum transformi?
rolling on the floor
visele nu apartin lumii realeoh go on

| DAS a răspuns:

Roaga-te la Dumnezeu.