| bIjuUu a întrebat:

Ce credeti
Visele pot deveni realitate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la visele din timpul noptii, unele dintre ele devin realitate, la anumite persoane. De multe ori visez conversatia (de fapt discutia, cearta )pe care o sa o am cu cineva apropiat a doua zi, aceleasi cuvinte e cam ciudat asa dar m-am obisnuit e ca si cum m-ar pregati pentru ce va urma. happy

Si daca te referi la idealuri/vise da se pot realiza atata timp cat crezi in ele si ramai optimista.Si cel mai important nu te lasa descurajata de ceilalti. Tu poti vedea visul devenit realitate, iar ei nu pot. :*

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

As vrea eulaughing.

| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde de care vise... daca sunt cele care le visezi noaptea, nu prea cred ca se pot realiza, dar daca te referi la vide ca fiind dorinte sau daca vrei sa realizezi cv, sigur k se poate daca chiar iti doresti si daca sunt realizabile sa nu fie cv imposibil, dar e bine sa nu iti pierzi speranta.

nony
| nony a răspuns:

Nu. Daca te referi la visele din timpul noptii.
Da. Daca te referi la visele din timpul zilei.

| PauLa.M a răspuns:

Pai eu stiam ca visele sunt dorinte ascunse...dar..totul se poate implini doreste ti viseaza imagineaza ti
va fi frumos! Crede si nu te opri!

| andreea_8479 a răspuns:

Pentru multi dintre noi visele sunt acele idealuri la care nici nu avem curajul sa ne gandim k ar putea deveni realitate.pentru altii visele sunt de fapt realitatea, sunt posibile, sunt surprize care ne implinesc zi de zi
depinde de vis sh de 'apropierea lui de realiatate'... daca iti doresti cu adevarat sa ti l implinesti at eu cred ca poti lupta sh poti facemulte pentru un rezultat care sa te multumeascawinking

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Vreau sa cred ca visele pot devenii realitate, dar trebuie sa facem si noi ceva pentru ca aceste vise sa se transforme in realitate.:*

| den a răspuns:

Depinde de vis laughing....nu toate st posibile

| SweeTLemon a răspuns:

Depinde....asta e un fel de deja vu happy

| foamea a răspuns:

Nu tote dar majoriattea se implinesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine unele s'au implinit, cu mici modificari
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... eu am visat ca voi fi impreuna cu un baiat... oare se va intampla?

| d3nysuk a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta am visat si eu de multe ori chiar mai mult de 5 ori am visat k voi fi impreuna cu el si i-am sp k imi plc de el dar el a sp k np sa fi impreuna pentru ca nu ne potrivim si ma cam evita dar cand ne intalnim fata in fata vb cu mine dar eu o sa raman optimista si o sa ma rog in cont poate kandva vom fi impreuna...

| ZoZoDe a răspuns:

Eu am visat ca nu pot face nimic in legatura cu iubitul si chiar asa a fost:-

| ZoZoDe a răspuns:

Eu am visat ca nu pot face nimic in legatura cu iubitul meu si char asa a fost.m-am despartit de el.