| OmulUmbrei a întrebat:

Credeti ca va veni sfarsitul lumii? Se poate opri acest proces?

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Va veni probabil dar nu cred ca il prindem noi si daca se poate opri probabil nu tine de mine si de tine.

| Plague a răspuns:

Eu sunt convins ca va veni... unul biblic. Nu poate fi oprit. Si pentru cei care nu cred in cel biblic, sa fie siguri ca vine unul facut de mana omului atunci.

| Tristan1987 a răspuns:

Omul cu mana lui isi face sfarsitul distrugand tot ce e frumos si natural!