| Aiwendil a întrebat:

Credeti in magie? Eu una da. Poate pare stupid, dar asta e firea mea. Vreau si eu sa aud parerile voastre. happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai degraba in paranormal decat in magie...

| Kalle a răspuns:

Si eu happy par nebuna dar...happy

| 1235678907452352 a răspuns:

Nu cred in asa ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.e magic cum sunt atatia prosti in tara.atatea obsedata de justin bieber.atati manelisti.atati cocalari.dumnezeu nu i-a creat.deci e magiesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. e magic cum sunt atatia prosti in tara.atatea obsedata de justin bieber.atati manelisti.atati cocalari. dumnezeu nu i-a creat.deci e magiesmug