| AidaAmaranta a întrebat:

Buna!

Poate azi mai auzit, sau ati mai vazut pe la TV, de la vecini, de la rude, sau poate ca si pe TPU.
Stiu! La unii ii se pare stupid intrebarea mea. Voi credeti in existenta extraterestri lor?

Sincer.Nu ma intere daca exista sau nu. happy Dar am vazut si azi la tv {nu la OTV} ca au venit cativa pe planeta noastra si etc etc. Vreau parerile voastre.
Mersi! :*

9 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Nu cred in asa ceva...este o aberatie.

| pwp a răspuns:

Eu nu cred
[parerea mea]

| AndaWest a răspuns:

S-a dovedit destul de clar ca exista, si de ce sa nu fie adevarat, cum existam noi poate exista si altii

| LoReDaNa a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic. dar sau gasit sh niste ruine nu stiu cum se num ( e si imag la pc )
cum poti sa explici alea sunt f. drele sh nici 30 de buldozere nu poate o le tranteask big grin
sau sau gasit le luna sau nu stiu pe ce plamneta viata,
acum in zia de azi auji orice. Mai alea la Otv laughing)
cu sf lumi.
or mai exista sh extateresti cine stie.
Sa ne ducem la otv sa ne explice mai multe laughing)

funda?

| Nikk96 a răspuns:

Poate or exista, dar cert e ca la noi nu cred ca au venit, sau ca i-a vazut cineva.
Tocmai ce am vazut de dimineata un reportaj pe Kanal D, cum ca ar fi vazut un mos dintr-un sat de la marginea Bucurestiului niste extraterestrii. Si ziceas ca erau mici de statura, depaseau 1 m, si ca in momentul cand i-a vazut a cazut pe burta deoarece era o lumina orbitoarelaughing). nu cred. ii plateste pe bietii oameni ca sa aiba audienta.
Mare televiziune Kanal D. Ii cam ajunge pe Otv daca o tin tot asa.

| illusion a răspuns:

Orice e posibil!

| Princessee a răspuns:

Nu cred pana nu vad happy

| RikkyApril a răspuns:

Eu cred ca este aproape imposibil sa fim singura forma de viata din Univers...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...eu cred ca exista pentru ca universul este foarte mare si nu se poate sa fim noi singurii din univers, dar nu cred ca au venit(inca)pe Pamant.