| Kat123456 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie baiatul, barbatul/fata, femeia ideala pentru voi. astept parerihappy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu exista persoana ideala din pacate...

| Anddrea a răspuns:

Baiatul cu adevarat ideal as vrea sa fie cam asa: brunet, ochi albastri inchis, nici prea inalt dar nici prea scund, sa fie atletic (dar nu plin de muschi), sa fie inteligent ca sa am ce discuta cu el, sa nu faca greseli gramaticale (multe) laughing, sa stie cum sa se imbrace, sa fie intelegator, sa nu fie gelos, sa-mi ofere libertate dar sa-mi arate ca-i pasa de mine, sa nu fie pisalog dar sa-mi arate unde gresesc, sa ma sustina in orice fac, sa nu fie plictisitor, sa fie spontan, sa ma faca sa ma simt in siguranta cand sunt cu el dar sa nu fie violent (adica sa nu se ia la cearta cu altii din orice dar daca se ia vreunu` de mine sa-l puna la punct) si sa ma iubeasca:X. Cam multe pretentii stiu laughing. Dar stii si tu ca nu exista baieti ideali.

| Anddrea a răspuns:

A, am uitat. Sa fie Sagetator sau Taur daca se poate laughing

| dfcsb97 a răspuns:

Nu stiu daca exista fata ideala. pentru ca nimeni nu este perfect dar daca tot intrebi as vrea sa fie deaguta, sa nu fie increzuta, sa fie prietenoasa, desteapta, intelegatoare si sa nu isi insele partenerul

| Skittles19 a răspuns:

Buna.

Parerea mea este ca toti visam la jumatatea perfecta pana o gasim si realizam ca tinem la ea chiar daca nu arata asa cum am visat.
Baiatul ideal:
Pentru mine nu are asa de multa importanta aspectul fizic, dar daca tot vorbim despre asta mi-as dori sa aiba parul castaniu si ochii verzi. Sa fie potrivit de inaltime si nu trebuie sa fie neaparat un sportiv foarte bun.
Dupa aspectul moral ma orientez eu, adica: sa fie inteligent (nu ceva asa de speriat incat sa stie tot, dar sa nu fie nici prost de sa-nghete apele), sa aiba simtul umorului, sa fie onest si sa ma surprinda mereu cu lucruri care mai de care mai frumoase (prin prezenta nu, nu prin cadouri scumpe si chestii de genul). Bun, mai departe: mi-ar placea sa nu fie genul care face crize de gelozie daca salut alt baiat sau chestii de genul asta, sa ma sprijine, sa-mi accepte toate defectele si sa aiba si putin romantism, dar nu exgerat. Stiu ca sunt pretentioasa, dar acum ne-ai dat frau liber imaginatiei. Cel mai importanat lucru la un baiat ar fi sa ma iubeasca si sa ma respecte, dar si sa ma sprijine mereu.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!