| Deniisze a întrebat:

Cum credeti voi ca arata baiatul/fata ideala? happy
Astept si eu pareri!winking

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

In ultimul timp am inteles sau am ajuns la concluzia ca nu exista asa ceva. Daca gasesti un baiat/fata care sa iti placa, aceea persoana e ideala in fata ta si pentru tine!

Cum ar fi. totusi nu ii vad rostu.

O persoana ideala este una sa se potriveasca cu gusturile tale.

Sa te inteleaga cand ai o problema. Sa discutati deschis, nu ca unu sa aprobe sau sa zica "stii. asta e, imi pare rau"

Sa nu fie indiferent/a fata de tine atata timp cat ai ceva frumos de oferit pentru el/ea.

Sa fie multumit/a de ce'l mai mic dar pe care il oferi si sa se bucure ca ai intentia de a face ceva frumos.

Sa nu profite de bunatatea ta ci sa fie iubirea in fiecare, sa se vada si sa existe cu adevarat nu din obligatia de a sta unu langa altu din vreun motiv anume!

Restu vin de la sine. Fiecare are 10000000 de gusturi diferite. Dar degeaba stai cu unu care are masina sau bani, faci sex ca pana la urma in afara de obligatia de a sta pe profit nu e altceva. Daca era dragoste donam bani la un centru de copii si ramaneam doar pentru cat sa ne ajunga.