| cretz a întrebat:

Maine voi merge acasa la prietenul meu, si vom fi numai noi doi. Si de aceea cred ca maine va fi "the big day". Eu sunt inca virgina, el nu mai este. Povestiti-mi voi daca puteti cum a fost prima oara si poate sa imi dati si niste sfaturi(cum sa ma imbrac de exemplu sau cum sa ma port inainte si dupa). Va multumesc (tin sa mentionez ca avem 19 ani aman2 )

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu uita de prezervativ (mai ales daca cumva nu v-ati facut analizele necesare) si de vizita la ginecolog in saptamanile urmatoare.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna cret si eu sunt tot ca tine big grinsi nu stiu cum este prima data dar cred ca este ceva frumos, minuntat de nedescris.Bineinteles ca te imbraci normal, un comportament normal, sa te porti normal asta vine de la sine
Sarbatorii Fericite si un moment de neuitat

| yuli10 a răspuns:

In primul rand, nu uitati sa va protejati. e bine ca nu sunteti amandoi virgini ca ar fi fost foarte jenant pentru amandoi.
imbraca-te cu ceva dragut care se poate da jos usor. nu iti lua de exemplu un pulover lung pe sub care sa nu poata sa bage manahee hee
cel mai important e sa fii foarte relaxata si sa te simti bine cu el.
ma bucur ca ai asteptat pana la varsta asta, ca sa fii pregatita atat fizic, cat si psihic.
in rest... distractie placuta.

| EUSIATIT a răspuns:

Singurul sfat care ti l da [o mama] sa nu te grabesti acest moment trebuie sa fie uinic in viata ta si trebuie sa fii pregatita, nu te lasa dusa de val. ai timp pentru aceasta. curiozitate. barbatii asta doresc si apoi. vei regreta.

| lostcontrol12 a răspuns:

Fa acest pas doar daca te simti pregatita si foarte important, protejeaza-te.la mine a fost foarte frumos, nu m-a durut, ne-am simtit foarte bine si dupa aproape 2 ani de la acel pas inca mai sunt cu El avem aproape 3 ani impreuna.Mult succes si sper sa fie asa cum iti doresti si cum ai visat:*

Răspuns utilizator avertizat