| shocky2 a întrebat:

Cum este sa lucrezi intr-un super market?

O amica vrea sa se angajeze la Penny si se presupune ca programul ei este ceva de genu de la 8 - 14 la casa si de la 14 - 20 la aranjat marfa.

A lucrat cineva pareri, sugestii?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine oricum dar nu inteleg ceva, 12 ore nu are cum sa lucreze ci alege ea orar de dimineata sau seara nu?

| Stryder_1593 a răspuns:

N-am lucrat la supermarket, dar am avut multe colege care au lucrat. daca abia incepe lucrul ma indoiesc ca o sa o bage direct la casa. acolo intri cam dupa o luna -doua vechime. la inceput ai la aranjatt marfa, facut curat, chestii de genul asta.

oricum daca ii zice ca stie sa umble la casa, si chiar stie, sa vorbeasca cu sefa, sa o lase de proba o ora sa vada cum se descurca.

parerea meabig grin