| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot face pe cei din jurul meu (alte clase/afara/alte locuri) sa stea pe langa mine? Am concurenta cu un coleg laughing
P. S. : In general fete
am 12 ani

5 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

De ce sa-i faci pe ei sa stea langa tine?
Stai tu pe langa ei. Fii deschis, poarta-te cum trebuie, fara "replici smechere " de pe net. In general trebuie sa fii sociabil, ca doar nu vine muntele la Mohamed; Mohamed se duce la munte laughing

| Alondrasarah a răspuns:

Mia imi place cand rad cu un baiat; X. desi.la varsta ta nu stiu cum ehee hee

| adela93 a răspuns:

Vezit-i de scoala las' prostiile

| Katalin02 a răspuns:

Inseamna ca esti chiftea ma la 12 ani, arunca-te de pe scoala in cap sa vezi atunci ce popular o sa fi happy si in carucior cu rotile desigur.

| AndreYutzzza14_6393 a răspuns:

Pai.sa fii tu insuti.adica ca sa castigi pe cine vrei tu trebuie sa comunici, sa fii foarte popular.Trebuie doar sa vorbesti cu toate fetele frumos, sa le faci complimente si multe alte metode.Succes!