| Asasinnnn a întrebat:

Cum imi recuperez parola sau sa o schimb. Parola e de la un cont de 4story. STIU NUMele dar nu stiu parola sad cum fac sa mi-a aflu sau sa mi-a schimb? funda cine ma ajutat sa mi-a recupar avem lev 18 crying va rog.

Răspuns Câştigător
| Jamila a răspuns:

In dreapta unde te loghezi sc parola uitata apesi acolo scrii numele de utilizator si emailul pe care ai facut contul si iti trimite mail. Deschizi mailul ala si iti da un link pe care apesi si iti schimibi parola.

| LikeABoSssss a răspuns (pentru Jamila):

Si mie mi s-a intamplat asta, dar eu nu primesc niciun mail pe yahoo... ce trebuie sa fac?

1 răspuns: