| Snicker a întrebat:

Buna,
Cam cat m-ar costa sa intalez Windows-ul?
mersi

Răspuns Câştigător
| sh0by a răspuns:

Pai in jur de 50 ron sau pot sa vin eu daca esti din satu mare sa til instalez gratisbig grin

10 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca il ai achizitionat(sub diferite forme-plata, tras de pe net)nimic, il instalezi singura chiar tu.

| Bacemi a răspuns:

Nu te-ar costa nimic daca ai un prieten care se pricepe. Poate costa intre 30 si 50 de ron. Depinde la cine apelezi. Trebuie sa fie un coleg sau un prieten care se pricepe. Roaga si tu pe cineva. Chiar daca il recompensezi, cu un amic iesi mai bine.

| m4them4tic a răspuns:

Depinde, daca vrei sa iti instalezi o copie, atunci nu te costa decat cat o sa iti ceara cel ce ti-l va instala(depinde cum va tocmiti voi). Daca vrei unul cu licenta, atunci te costa cam mult.

| Bishop a răspuns:

20 de leiwinking
depinde unde te duci, mie atat mi-a luat.

| OnWeed a răspuns:

Pai daca cunosti pe cineva care se pricepe in IT, 0 lei si 0 bani, se gasesc windowsuri piratate f bune pe net, doar trebuie cineva care sa stie sa ti-l instaleze.

Bafta happy

| roby96 a răspuns:

Depinde ce windows vrei si exista oameni care ti-ar face si gratis...definde de persoana... dar daca te documentezi si tu de pe net poti sa il reinstalezi si singurahappy

| drg1994 a răspuns:

Da eu il instalez gratis dar nu sh unde stai? asa ca pup vreo 30 lei cam asa

| dragalasica a răspuns:

Nu te costa nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce... daca era unu sigur cereai bani.la fete toti sar gratis :)). ce babalai numai pe curvasareala sunteti voi... e gratis daca citesti pe net cum se procedeaza. daca nu iti dau detalii cum il inst pe idul meu bondar. mircea

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de lei daca esti din suna la nr 0744297594 pentru detalii sau la id adrian_mutu_aditza